Hakkımızda

 

Yapım şirketleri, reklam ajansları ve organizasyon şirketleri başta olmak üzere profesyonel yüzlerle projeler geliştiren tüm kurum, kuruluş ve markalara kapsamlı iletişim hizmetleri sunan ICON’a hoş geldiniz.

2007 yılında kurulan ICON, yetenek yönetimi yapan Icon Talent Management, iletişim danışmanlığı sunan Icon İletişim ve cast direktörlüğü alanında hizmet veren Icon Casting ile seçkin bir portföye ve değerli referanslara sahip Türkiye’nin en geniş kapsamlı ajansıdır.

ZEYNEP KOŞAR

London Guildhall Üniversitesi Communication and Audio-Visual bölümünden mezun oldu. Star TV’de başladığı kariyerine 2000 yılında ANS Production ve Ajans Menajerlik şirketinde devam etti. Burada edindiği ajans ve menajerlik tecrübesiyle 2007 yılında Icon Talent Management şirketini kurdu. Icon Talent Management şirketinin kurucusu ve Icon İletişim’in kurucu ortağı olarak kariyerine devam etmektedir.

AYÇA ÇİNKİTAŞ KARDEŞ

Pinema Filmcilikde başladığı iş hayatına 2001 yılında ANS Production’da devam etti. 2005 yılına kadar ANS Production’da proje ve pazarlama direktörlüğü görevlerini yürüttü. 2005 yılında transfer olduğu 101 Production’da Genel Koordinatör olarak çalıştı. 2006 yılında perakende sektöründen gelen teklifler doğrultusunda Vakko Holding’e geçti ve 7 yıl boyunca Vakko’da mağazalar direktörü ve pazarlama direktörü olarak çalıştı. 2013 yılında eğlence sektörüne Icon Talent Management Genel Koordinatörü olarak geri döndü. Aynı zamanda İcon İletişim kurucu ortağı olarak iş geliştirme, reklam ve sponsorluk planlama konularında yapım şirketleri ile çalışıyor.

EDA EZGİ TUNCER

2002 yılında Anadolu Üniversitesi Sinema-TV bölümünden mezun oldu. 2003-2008 yılları arasında Lowe, BBDO, Leo Burnett gibi uluslararası reklam ajanslarında ajans prodüktörü olarak çalıştı. 2008 yılında Dubai’ye taşınarak kariyerine yurt dışında devam etti. 2008-2012 yılları arasında MCN Group bünyesindeki Lowe Mena ve Promoseven’da ajans prodüktörlüğü ve Filmpark Dubai Genel Müdürlüğü görevlerini üstlendi. 2012’de Türkiye’ye döndü ve Mayıs 2013’ten bu yana Icon’da oyuncu menajeri olarak çalışıyor.

REŞİDE DEMİR

2002 – 2006 yılları arasında Dr. Siyami Ersek Hastanesi , 2006 – 2009 yılları arasında ise Halkla Universal Hospital Group’ta Halkla İlişkiler departmanında görev yaptı. Reşide Demir, 2009 yılından bu yana ICON’da Resepsiyon yönetimi görevini yürütmektedir.